wideodomofon Vidos

Wideodomofony Vidos

Wideodomofony Vidos przeznaczone do domów jedno jak i wielorodzinnych. Profesjonalna marka w przystępnej cenie. W ofercie można znaleźć monitory dotykowe od przekątnej obrazu 4″ do nawet  10″. Monitory obsługują dwa wejścia do których można podłączyć dwie stacje bramowe, jak również jedną kamerę bramową i dodatkową kamerę CCTV na zewnątrz budynku. W większości monitorów marki Vidos jest mozliwość sterowania bramą automatyczną za pomocą styku beznapięciowego . W ofercie monitory w cenach od ok. 400 zł dla mniej wymagających, a także lepsze z większymi możliwościami, innym wykonaniem z cenami sięgającymi ponad 1000 zł.

Stacje bramowe w wersji podtynkowej oraz natynkowej, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stosowane materiały to aluminium lub stal nierdzewna. Możliwość regulacji kąta widzenia, diody led podświetlające obraz po zmierzchu czynią je jeszcze bardziej atrakcyjne. Wykonane w nowoczesnym stylu odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wandalizm.

Wideodomofony Vidos

Domofony analogowe, system czteroprzewodowy można stosować w budownictwie szeregowym, wielorodzinnym. W takim przypadku w ofercie producenta mamy do dyspozycji kilka stacji bramowych dwu, trzy a nawet czterorodzinnych i więcej. Taka oferta sprawia możliwość projektowania zaawansowanych systemów wideo domofonowych dla firm deweloperskich w budownictwie szeregowym, blokach wielorodzinnym jak również ciekawe zastosowanie dla małych firm czy biur usługowych.

Gwarancja producenta 24 miesiące na wszystkie urządzenia.

Zobacz zakres naszych usług,  Zobacz!!!